طراحی سایت

طراحی سایت و داشتن یک وبسایت حرفه ای این روزها یک ضرورت است !

طراحی سایت جمله ای که این روزا خیلی فراگیر شده و بیشتر از گذشته به گوش می رسد . سوالی که برای اغلب ما مطرح می شود اینست که اینهمه تبلیغات در این زمینه آیا صرفا یک بازارگرمی است یا حقیقا نیاز به داشتن وبسایت ضروریست ؟

جوابی که برای این سوال وجود دارد را باید در تفاوت کسب و کار به شکل سنتی آن و دنیای امروز یافت . در گذشته های نه چندان دور بدون حضور اینترنت ، گوشی های موبایل هوشمند و … کسب و کارها به سبکی کاملا سنتی اداره می شد . همه ما برای خرید مایحتاجمان شال و کلاه می کردیم و مغازه ها را به دنبال کالای مورد نظرمان یکی پس از دیگری می گشتیم . چندین جا مراجعه می کردیم ، قیمتها را مقایسه می کردیم و در نهایت به یک برایندی برای خرید کالای مورد نظرمان می رسیدیم .

اگر به دنبال حل یک مساله حقوقی بودیم باز هم نیازمند مراجعه جضوری به دفتر وکالت بودیم . برای نوبت گرفتن از مطب پزشکمان باید حضوری یا تلفنی وقت می گرفتیم . بسیار پیش آمده بود که اشتباهاتی هم در کار رخ داده و با مشکل مواجه می شدیم ، اما تمام اینها یک وجه مشترک داشتند “صرف زمان زیاد” و “مراجعه حضوری ”

با پیشرفت تکنولوژی کسب و کارها هم از شکل سنتی خود خارج شده و امروزه براحتی بدون خروج از منزلمان یخچال مورد نظرمان را از طریق یک فروشگاه اینترنتی خریداری کرده و درب منزل دریافت می کنیم . پر واضح است که برای جا نماندن از دنیای کسب و کار مدرن داشتن یک وبسایت حرفه ای برای دارندگان هر صنفی این روزها به یک ضرورت تبدیل شده است .

 

طراحی سایت برای چه کسانی ضروری تر است !

شاید هنوز هم بسیاری از ما به سبک سنتی خرید علاقمند باشیم . شاید دوست داشته باشیم مغازه ای برای خودمان دست و پا کنیم ، کسب و کاری راه بیندازیم. در عین حال با  مشکل بزرگی مانند کمبود منابع مالی روبرو باشیم . خرید یا اجازه مغازه این روزها کار چندان ساده ای نیست . برای خیلی از ما مقدور نیست که مغازه ای باب میلمان فراهم کنیم حتی ممکن است بودجه کافی برای تامین جنس اولیه هم در اختیار نداشته باشیم . اینجاست که طراحی سایت راه گشاست و برای ما بیش از هر فرد دیگری ضروری به نظر می رسد چرا که براحتی با صرف مبلغی اندک می توانیم سایتی طراحی کرده و بدون کوچکترین معطلی فروش خود را آغاز نماییم .

 

هزینه طراحی سایت چقدر است ؟

هزینه های طراحی سایت بسته به اینکه سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، خبری و … باشد همچنین میزان امکاناتی که سایت در اختیارمان قرار می دهد ، دانش و مهارت طراح آن ، خواسته ها و توقعاتی که ما از سایتمان داریم و بسیاری نکات دیگر متفاوت است . به عنوان مثال هزینه راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی به دلیل امکانات فراوانی که برای آن باید در نظر گرفت به مراتب بیشتر از یک سایت شخصی است .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *