ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

طراحی سایت در کانادا

اگر ساکن کانادا باشید، قطعا شاهد دنیای پر رقابت کسب و کارها در آنجا بوده اید و مطمئنا نیاز به طراحی سایت در کانادا و داشتن یک وبسایت حرفه ای برای معرفی بیشتر خود و یا کسب و کارتان را حس کرده اید. وبنبات با فراهم نمودن امکان پرداخت ارزی و ارائه قیمتهای رقابتی در این زمینه در تحقق بخشیدن به  رویای شما همراهتان است.

طراحی وبسایت در کانادا_وبنبات

طراحی وب سایت برای تورنتو

تورنتو مرکز استان انتاریو و بزرگترین شهر کاناداست. طبق آمارهای جهانی این شهر یکی از با کیفیت ترین شهرها برای زندگی محسوب می شود. تورنتو سهم بزرگی در بازار کسب و کار و تکنولوژی داشته و همچنین یکی از بازارهای بزرگ بورس در قاره آمریکای شمالی است.

این ویژگیها در کنار تنوع فرهنگی بسیار زیاد تورنتو را به یکی از محبوب ترین شهرها برای مهاجرات تبدیل کرده است، در این میان برای شناخته تر شدن و بهتر است بگوییم دیده شدن بیشتر نیازمند ورود به دنیای آنلاین هستیم و بهترین بستر برای این کار داشتن یک وبسایت حرفه ای است.

مزایای همکاری با وبنبات

لوگو کانادا_وبنبات

 مشاوره رایگان

قبل از شروع به کار امکان مشاوره بصورت کاملا رایگان از طریق واتس اپ یا تلگرام برای شما فراهم است!

لوگو کانادا_وبنبات

انجام کار از صفر تا صد

کافیست نیازها و اهداف خود از طراحی وبسایت را به ما بگویید و سایت خود را تحویل بگیرید!

لوگو کانادا_وبنبات

طراحی سایت دو زبانه

از آنجاییکه هموطنان ساکن کانادا ممکن است نیاز به طراحی وبسایت به هر دو زبان فارسی و انگلیسی داشته باشند، این امکان برای شما فراهم است!

لوگو کانادا_وبنبات

آشنایی با کسب و کارها در کانادا

آشنایی با سیستم کسب و کارها در کانادا مزیتی است که باعث می شود سایت طراحی شده برای شما مورد پسند مخاطبان قرار گرفته و چیزی از رقبای خارجی خود کم نیاورد!

لوگو کانادا_وبنبات

قیمت مناسب و رقابتی

ارائه سایتهایی حرفه ای مطابق با نیاز شما در کنار قیمتهای مناسب و کاملا رقابتی از امتیازات همکاری با وبنبات است!

لوگو کانادا_وبنبات

پشتیبانی

شما می توانید سوالات پیش آمده خود را از طریق تلگرام یا واتس اپ مطرح کرده و تا چهل و هشت ساعت آینده پاسخ را دریافت نمایید.

طراحی وب سایت در ونکوور

بعد از تورنتو دومین شهر مورد توجه و علاقه ایرانی ها برای مهاجرت به کانادا ونکوور است. این شهر هم یکی از  بهترین شهرهای دنیا برای زندگی است، شاید ونکوور کمی آرام تر از تورنتو به نظر برسد و شلوغی های تورنتو که آن را تبدیل به نیویورک کانادا کرده است، نداشته باشد اما این مساله نه تنها نیاز به دیده شدن کسب و کارمان را کمتر نمی کند بلکه باعث می شود این نیاز بیش از پیش حس شود.

برای پیوستن به دنیای کسب و کارهای آنلاین در کانادا و ورود به بازار دیجیتال مارکتینگ کافیست با ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید.

طراحی سایت در ونکوور_وبنبات
قیمت طراحی سایت در کانادا_وبنبات

هزینه طراحی سایت در کانادا

قیمتهای بسیار بالای طراحی سایت در کانادا یکی از دغدغه های اصلی تمام کسانی است که تمایل برای ورود به دنیای آنلاین دارند اما هزینه های بسیار بالای طراحی سایت باعث منصرف شدن آنها می شود. بخصوص برای تازه مهاجرانی که هنوز به درآمد دلاری دست نیافته اند و به عبارتی از جیب هزینه می کنند.

وبنبات با فراهم نمودن امکان پرداخت دلاری و همچنین  هزینه های معقول و منطقی در کنار ارائه وبسایتهای حرفه ای، جذاب و منطبق با بروزترین اصول طراحی سایت دنیا در خدمت هموطنان عزیز مقیم کانادا می باشد.

نمونه کارهای ما در کانادا

درخواست مشاوره یا طراحی سایت دارم !