طراحی سایت در تهران_وبنبات

اگر ساکن تهران باشید  یا کسب و کاری در آنجا داشته باشید، احتمالا بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به داشتن یک وبسایت حرفه ای را حس کرده اید! در دنیای پر رقابت کسب و کارها در تهران داشتن یک وبسایت حرفه ای، زیبا و جذاب می تواند ما را یک سر و گردن از رقبایمان بالاتر ببرد.

قیمت طراحی سایت در تهران

هزینه های طراحی سایت مستقل از محل سکونت شما یا کسب و کارتان است!

برای یک طراح سایت فرقی نمی کند شما ساکن تهران باشید یا سایر شهرها و روستاها یا حتی ممکن است ساکن کانادا، آمریکا و هر کشوری خارج از ایران باشید. هر کجا که سکونت داشته باشید و یا کسب و کاری داشته باشید، قیمتهای طراحی سایت تنها بسته به نیازهای سایت شما، میزان زمانی که برای طراحی صرف می شود و … محاسبه می شود. مثلا ممکن است فردی از خارج کشور تنها نیاز به یک سایت شخصی برای معرفی خود داشته باشد و بلعکس فردی ساکن روستایی دور افتاده در ایران نیاز به یک وبسایت فروشگاهی و چند منظوره نه تنها برای معرفی بیشتر خود بلکه برای فروش محصولات تولیدی خود مانند صنایع دستی، فرش و گلیم های بافته شده توسط خودش، محصولات کشاورزی و دامپروری و هر چیز دیگری داشته باشد، طبیعتا هزینه سایت طراحی شده برای هموطن ساکن روستا بیشتر از هزینه طراحی سایت شخصی برای هموطن ساکن خارج از ایران خواهد بود.

بنابراین بهتر است بدانیم تنها عامل تعیین کننده در قیمت طراحی سایت نیازهای سایت شماست نه محل سکونتتان!

شرکتهای طراحی سایت در تهران

شرکتهای طراحی سایت نه تنها در تهران بلکه در تمام شهرهای بزرگ بسیار زیاد هستند و در نتیجه رقابت بین آنها بالاست. برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در این شهرها بخصوص تهران کافیست نگاهی به پروژه ها و نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت مورد نظر داشته باشیم. بهتر است این بررسی نه تنها از نظر کمیت بلکه از نظر کیفیت کارهای انجام شده  و همچنین هزینه های ارائه شده توسط شرکت باشد.

توجه داشته باشید که همیشه هزینه کمتر مقرون به صرفه نیست! طراحی یک سایت بسیار ارزان ممکن است به معنی دور ریختن پولتان و دریافت سایتی بدون کارایی باشد. ارائه هزینه های غیر معقول هم توسط برخی شرکتهای طراحی سایت دور از منطق است. بنابراین با کمی جستجو می توانید مناسبترین شرکت طراحی سایت که نیازهای شما را پاسخگو باشد پیدا کنید.

وبنبات در این زمنیه با ارائه قیمتهای معقول و منطقی و طراحی سایتهای حرفه ای و کاربر پسند در خدمت هموطنان عزیز در سراسر جهان می باشد.

هزینه طراحی سایت در تهران_وبنبات

مراحل انجام طراحی سایت در تهران

مراحل انجام طراحی سایت در تهران نیز با سایز نقاط فرقی نمی کند و در همه جا کاملا یکسان است. به عنوان مثال می توانید قرارداد کنید که تمام مراحل کار از صفر تا صد توسط شرکت مورد نظر انجام شود. این مراحل شامل خرید دامنه و هاست، تولید محتوا شامل محتوای متنی، صوتی، تصویری و …، طراحی لوگو و … می باشد که همگی توسط شرکت انجام می شود و شما سایتتان را حاضر و اماده تحویل می گیرید.

از طرفی می توانید دامنه و هاستتان را خودتان خریداری کنید، همچنین ممکن است محتوای تخصصی مورد نظر برای سایتتان را خودتان آماده کنید، حتی شاید لوگوی سایت را  داده باشید تا برایتان طراحی کنند و تنها کار طراحی وبسایت را به شرکت مورد نظر بسپرید.

طبیعتا دریافت خدمات مختلف شامل هزینه های متفاوتی خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *